Sport

Idrizi: Mëkat që lëshuam avantazhin e dy golave

 

Trajneri i Trepçës ’89, Shpëtim Idrizi, ka deklaruar pas ndeshjes se është mëkat që lojtarët e tij lëshuan fitoren nga duart.

Trepça ’89 dhe Drita barazuan 2:2 të shtunën në ndeshjen e xhiros së parë të edicionit të ri të Superligës.