Sport

Kovaçi kundër ish-skuadrës, Bayernit

 

Trajneri i ri i Wolfsburgut, Niko Kovaç, do të rikthehet në “Allianz Arena” për të luajtur me ekipin e tij kundër Bayern Munichut dhe nuk pritet të ketë pritje të ngrohtë.

Takimi mes Bayern Munichut dhe Wolfsburgut e mbyll xhiron e dytë të Bundesligës dhe zhvillohet të dielën në orën 17:30.