Sport

Wolvesi i ofron kushte të mira Belottit

 

Andrea Belotti është lojtar i lirë. Italianit i skadoi kontrata dhe do të largohet nga Torino pas shtatë vjetësh.

Për sulmuesin italian, ka shumë interesime. Roma është klubi që ka shfaqur dëshirën që ta ketë në ekip Belottin, por derisa ta zgjidhin çështjen e huazimit të Eldor Shomurodovit, romakët nuk mund ta transferojnë Belottin.