Sport

Chiellini: Bonucci do të më mungojë shumë

 

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, thotë se do t’i mungojë shumë Leonardo Bonucci.

Duke folur për “PremiumSport”, Chiellini ka thënë se me Bonuccin është takuar më së shumti në shtatë vjetët e fundit dhe do ta ketë të lehtë përballjen me mungesën e mbrojtësit që ka kaluar te Milani.