Sport

Juventusi kërkon Firminon për Rabiotin

 

Skuadra e Juventusit i ka kërkuar Liverpoolit ta përfshijë sulmuesin Firmino në marrëveshjen për mesfushorin Adrien Rabiot, ka shkruar “The Independent” të premten.

Rabiot pritet të largohet nga Juventusi këtë verë dhe Liverpooli ka kohë që ka shprehur interesim për shërbimet e francezit.