Sport

Martinezi kërkohet nga dy skuadra

 

Manchester Unitedi dhe Arsenali janë të interesuar për t’i siguruar shërbimet e Lisandro Martinezit nga Ajaxi i Amsterdamit.

“The Mirror” ka raportuar të dielën se këto dy skuadra të mëdha të Premier Leagues së Anglisë dëshirojnë që ta kenë në skuadër talentin argjentinas.