Sport

Wolvesi refuzon ofertat për Nevesin

 

Te Wolverhamptoni janë të vendosur ta mbajnë në ekip edhe për sezonin e ardhshëm mesfushorin Ruben Neves.

Sipas BBC-së, të martën drejtuesit e Wolvesit tashmë kanë refuzuar të gjitha ofertat për 25-vjeçarin. Neves po shihet si lojtar i rëndësishëm dhe klubi pritet t’u rezistojë ofertave të skuadrave të mëdha.