Sport

Publikohen formacionet e finales së Ligës së Konferencës, Kumbulla në stol

 

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes finale të Ligës së Konferencës ndërmjet Romës dhe Feyenoordit.

Marash Kumbulla ka mbetur në stol te Roma.