Sport

Batatina: Jemi me meritë në finale, lojtarët në formë të duhur

 

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka thënë se i gjithë grupi i skuadrës së tij janë të gatshëm për finales e së enjtes kundër Dritës.

Sipas tij, Llapi ka eliminuar skuadra më të forta për të ardhur në finale, dhe kjo gjë e motivon më shumë.