Sport

Nevesi paralajmëtron largimin nga Wolvesi

 

Mesfushori Ruben Neves ka paralajmëruar largimin nga Wolverhamptoni gjatë kësaj vere. Në një intervistë, Neves ka thënë se është i gatshëm për një aventurë të re, ka raportuar të hënën “The Athletic”. Interesim për portugezin ka kohë që ka shprehur Barcelona, por Wolvesi për ta lënë të lirë po kërkon të paktën 40 milionë euro.

“Karriera e futbollistit është e shkurtër dhe duhet t’i shfrytëzojmë mundësitë që na paraqiten përpara. Do të shohim se çfarë do të ndodhë gjatë verës”, ka thënë Neves.