Sport

Thompson: Liverpooli duhet të shpenzojë shumë, dhe të gjejë një “Graeme Souness”

 

Legjenda e Liverpoolit, Phil Thompson beson se Jurgen Klopp duhet të shpenzojë shumë në verë, dhe të gjejë një Graeme Souness (ish-mesfushor i Liverpoolit) për mesfushën e tij.

“Të Kuqtë” kanë fituar vetëm një në shtatë ndeshjet e fundit, ndërsa të hënën u mposhtën nga ekipi jashtë forme Leicester, transmeton Koha.net.