Sport

Nuhiu një gol e dy asistime në fitoren e Altachut

Atdhe Nuhiu - Altach
 

Ish-reprezentuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu, ka realizuar një gol dhe i ka asistuar dy tjerë në fitoren 3:0 që Altachu e ka shënuar në udhëtim ndaj Admira Wacker Modling, në kuadër të Bundesligës së Austrisë.

Nuhiu realizoi golin e parë të Altachut në minutën e 70-të, ndërsa asistoi edhe dy gola tjerë.