Sport

Werneri i ofrohet Juventusit

 

Sulmuesi i Chelseat, Timo Werner është i gatshëm që karrierën ta vazhdojë në Itali. “The Sun” ka bërë të ditur të mërkurën se Werner i është ofruar tashmë Juventusit.

Mësohet se agjenti i Wernerit tashmë është në Itali dhe po mundohet të gjejë skuadër për klientin e tij, i cili është i vendosur të largohet nga Chelsea në verë.