Sport

Përmbysje e çmendur e Atleticos në minutat e fundit

 

Atletico ka marrë një fitore sensacionale ndaj Valencias, duke e mposhtur 3:2 në “Wanda Metropolitano”.

Në fakt, Atletico pas pjesës së parë e gjeti veten në disavantazhin e dy golave. Yunus Musah (25’) dhe Hugo Duro (44’) realizuan për mysafirët.