Sport

Januzaj gjithnjë e më larg Sociedadit

 

Adnan Januzaj dhe Real Soceidad nuk po arrijnë të gjejnë marrëveshjen për vazhdimin e kontratës.

Mediat spanjolle kanë raportuar se lojtari u ka bërë me dije kushtet skuadrës për të mbetur pjesë e klubit.