Sport

Torres kryen testet mjekësore te Barça të hënën

Ferran Torres
 

Sulmuesi i Manchester Cityt, Ferran Torres, do t’i kryejë testet mjekësore te skuadra e Barcelonës gjatë ditës së hënë.

21-vjeçari është pajtuar me kushtet që i ka ofruar klubi “blaugrana” dhe do të transferohet nga Anglia në Spanjë për marrëveshjen e 55 milionë eurove.