Sport

Berisha e Vangjeli largohen nga Prishtina

 

Sulmuesi Besart Berisha dhe mbrojtësi i krahut të majtë, Kristi Vangjeli më nuk janë pjesë e skuadrës së Prishtinës.

Burime të KOHËS brenda klubit kryeqytetas, kanë bërë të ditur se tashmë marrëveshja mes të gjitha palëve është arritur për shkëputjen e kontratës, gjë që pritet së shpejti të bëhet zyrtare.