Sport

Arsim Thaçi: Lojtarët luajtën me zemër dhe e merituan fitoren

 

Trajneri i Malishevës, Arsim Thaçi, ka përgëzuar lojtarët e tij për paraqitjen dhe angazhimin në fitoren ndaj Drenicës me rezultatin 2:0.

Thaçi tha se lojtarët e tij merituan fitoren pas asaj që treguan në këtë takim.