Sport

Arsenali dhe Tottenhami pas Kulusevskit

 

Dejan Kulusevski do të largohet nga Juventusi. Sulmuesi i krahut nuk ka bindur trajnerin, Massimilano Allegeri dhe do të shitet gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se interesim për suedezin kanë shprehur dy skuadra angleze.