Sport

Immobile shkëlqen në fitoren e Lazios

FOTO: AP
 

Vedat Muriqi luajti nga minuta e 66-të në suksesin që Lazio e arriti në Ligën e Evropës.

Të enjten mbrëma në kuadër të xhiros së pestë në Grupin E, Lazio fitoi në udhëtim te Lokomotiva e Moskës me rezultatin 3:0, dhe e siguroi kalimin në fazën nokaut.