Sport

Liverpooli me shumë mungesa

 

Skuadra e Liverpoolit është duke u përballur me lëndime të shumta. Në ndeshjen e fundit listës së gjatë të lëndimeve iu bashkuan edhe James Millner dhe Naby Keita.

Të dy lojtarët lëshuan fushën para kohe ndaj Manchester Unitedit shkaku i lëndimeve të pësuara.