Sport

Marseille dhe PSG-ja ndahen në paqe

Foto: AP
 

Marseille nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë të dielën në derbin ndaj Paris Saint-Germainit, duke luajtur 0:0.

Kjo ndeshje i takoi javës së 11-të të ligës franceze. Në këtë përballje të dyja skuadrave iu anulua nga një gol.