Sport

Isufi pranon se Ballkani mund të fitonte ndaj Dukagjinit

 

Trajneri i Ballkanit, Bekim Isufi është ndarë i kënaqur me pikën e fituar ndaj Dukagjinit, por ka pranuar se ekipi i tij është dashur ta fitojë këtë ndeshje.

Ballkani luajti pa gola në Klinë në xhiron e dhjetë të Superligës dhe me pikën e fituar u kthye në krye të tabelës me 18 pikë të mbledhura. Është ekipi i vetëm që ende nuk di për humbje në elitën e futbollit të Kosovës.