Sport

Tifozët e PSG-së ende duhet ta presin debutimin e Ramosit

 

Mauricio Pochettino ka folur për situatën e lëndimit të Sergio Ramosit, teksa Paris Saint-Germaini po bëhet gati për duelin e së premtes në Ligue 1 kundër Angersit.

Ramosi ende nuk ka debutuar me PSG-në ani pse u transferua në verë nga Real Madridi dhe spanjolli po mundohet ta lë prapa lëndimin në pulpë.