Sport

Bayerni interesohet për mesfushorin Antony

 

Mesfushori i Ajaxit, braziliani Antony ka tërhequr vëmendjen e skuadrës së Bayern Munichut, kanë raportuar të martën mediumet gjermane.

Antony 21-vjeçar këtë edicion ka treguar paraqitje të mira te Ajaxi dhe Bayerni është i gatshëm të bëjë ofertë për transferimin e tij në fund të sezonit aktual.