Sport

Dy skuadra angleze pas Chiesas

 

Dy skuadrat angleze, Liverpooli dhe Chelsea, kanë rikthyer interesimin për sulmuesin e krahut, Federico Chiesa.

Italiani është duke kaluar formë të mirë në sezonin e ri, duke qenë një ndër lojtarët kryesorë te “Zonja e Vjetër”.