Sport

Lëndohet Valon Berisha

Foto: Reuters
 

Futbollisti kosovar që veshë fanellën e Reimsit në Francë, Valon Berisha, ka pësuar një lëndim në ndeshjen kundër Lillet.

Pas një kontakti me Sven Botman, Berisha është lënduar dhe është detyruar të largohet nga ndeshja në minutën e tetë.