Sport

Lazio ndalet nga Cagliari

Foto: AP
 

Lazio nuk ka arritur të marr më shumë se një barazim në shtëpi, duke luajtur 2:2 me Cagliarin.

Në këtë ndeshje nga minuta e parë te Lazio u paraqit Elseid Hysaj derisa në bankën rezervë ishte sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi dhe portieri Thomas Strakosha.