Sport

Guardiola do të largohet nga City në vitin 2023

 

Pep Guardiola po planifikon të largohet nga Manchester City në vitin 2023 kur edhe i skadon kontrata, raporton të mërkurën “The Sun”.

Sipas tabloidit anglez, spanjolli dëshiron që karrierën ta vazhdoj si trajner i ndonjë përfaqësuese dhe gjasat janë të mëdha që ta marr drejtimin e Spanjës.