Sport

Reali po monitoron situatën e Ruedigerit te Chelsea

 

Klubi i Real Madridit po e vëzhgon situatën e qendërmbrojtësit Antonio Ruediger te Chelsea, pasi gjermani ende nuk ka arritur marrëveshje për kontratën e re me klubin anglez.

Ruediger ka kontratë me Chelsean deri në fund të këtij edicioni dhe Real Madridi po shpreson ta sigurojë si transferim të lirë në fund të edicionit.