Sport

Kosova U21 synon befasinë ndaj Anglisë

 

Optimizmi mbretëron te Përfaqësuesja U21 e Kosovës në futboll. Motivimi shihej të dielën te futbollistët, në prag të duelit me Anglinë favorite.

Shpresat e Kosovës do të luajnë me Anglinë të martën prej orës 20:00. Kjo ndeshje i takon kualifikimeve për Evropianin 2023 dhe luhet në Angli.