Sport

Atletico kërkon 60 milionë euro për Trippierin

 

E ardhmja e Kieran Trippierit është ende e paqartë.

Për mbrojtësin anglez që veshë fanellën e Atletico Madridit, janë të interesuara Manchester Unitedi dhe Arsenali.