Sport

Muçi ia siguron barazimin Legias në udhëtim te Dinamo Zagrebi

 

Ernest Muçi hyri në lojë në minutën e 75-të dhe shënoi gol shtatë minuta më vonë.

Reprezentuesi i shpresave të Shqipërisë realizoi golin e barazimit për Legia Varshavën 1:1 në udhëtim te Dinamo Zagrebi të mërkurën mbrëma.