Sport

Edhe Torino pas Bardhit

 

Pas Milanit, edhe skuadra tjetër nga Serie A, Torino ka shprehur interesim për mesfushorin shqiptar Enis Bardhi, kanë njoftuar mediumet italiane të hënën.

Bëhet e ditur se Bardhi pritet të largohet gjatë këtij afati kalimtar nga Levante, dhe Torino po monitoron nga afër situatën e tij.