Sport

Chelsea insiston për Haalandin

 

Drejtuesit e Chelseat nuk e kanë ndërmend të heqin dorë nga transferimi i sulmuesit Erlind Haaland.

Te Chelsea po insistojnë të sigurojnë shërbimet e norvegjezit 20-vjeçar gjatë kësaj vere dhe po mundohen ta bindin Borussia Dortmundin në lirimin e tij.