Sport

Uellsi synon befasinë në “Euro 2020”

Foto: AP
 

Përfaqësuesja e Uellsit është gati të nisë aventurën në Kampionatin Evropian.

Për dallim me përfaqësueset e tjera, të cilat kanë vendosur që ndeshjet t’i luajnë në shtëpi, Uellsi ka udhëtuar drejt Azerbajxhanit dhe është vendosur në Baku.