Sport

Maguier mungon ndaj Kroacisë

 

Harry Maguire do të mungojë në ndeshjen e parë të Përfaqësueses së Anglisë ndaj Kroacisë.

Mbrojtësi anglez ka vuajtur nga një lëndim, por është kthyer dhe ka stërvitur me pjesën tjetër të ekipit.