Sport

Te Prishtina ndihen më të fortë tani që ndeshjet do t’i luajnë në Elbasan

 

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani i është gëzuar që turneu parakualifikues i Ligës së Kampionëve është zhvendosur në Shqipëri. Ramadani të mërkurën për KOHËN ka thënë se shpreson që ta shfrytëzojnë këtë përparësi.

Në fakt, Prishtina ka njoftuar të mërkurën se turneu është zhvendosur nga Ishujt Faroe në Shqipëri, dhe do të zhvillohet në Durrës e Elbasan.