Sport

Torino, rasti i fundit për Muriqin

 

Ndeshja kundër Torinos, do të jetë rasti i fundit për sulmuesin e Kosovës, Vedat Muriqi të dëshmohet te Lazio si përforcim i qëlluar, ka njoftuar të hënën e përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport”.

Dueli mes Lazios dhe Torinos, do të zhvillohet të martën mbrëma dhe është ndeshje e mbetur e këtij sezoni.