Sport

Coutinho dhe Umtiti në shitje

 

Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti do të largohen gjatë kësaj vere nga Barcelona.

Sipas të përditshmes spanjolle “Mundo Deportivo”, drejtuesit e klubit spanjoll u kanë bërë me dije lojtarëve se nuk llogaritin në shërbimet e tyre.