Sport

Tifozët e mirëpresin lajmin për të shkuar në finalen e Ligës së Kampionëve

 

Tifozët e Manchester Cityt dhe Chelseat do të mund të udhëtojnë lirshëm në finalen e Ligës së Kampionëve në Porto më vonë gjatë këtij muaji.

Tashmë është konfirmuar se Portugalia do t’i lejojë vizitorët nga Mbretëria e Bashkuar që nga dita e hënë.