Sport

Cuadrado do të rinovojë kontratën me Juven

Cuadrado do të rinovojë kontratën me Juven
 

Drejtuesit e Juventusit kanë bërë gati ofertën për ta bindur kolumbianin Juan Cuadrado të rinovojë kontratën edhe për një vit tjetër.

E përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport” ka raportuar të premten se bisedimet mes palëve tashmë kanë nisur dhe pritet të mbyllen me sukses në muajin tjetër, kur edhe do të bëhet zyrtarizimi i kontratës.