Sport

Bayerni refuzon pjesëmarrjen në Superligë

Bayerni refuzon pjesëmarrjen në Superligë
 

Kampioni në fuqi i Bundesligës, Bayern Munichu ka një qëndrim të qartë në lidhje me çështjen e Superligës Evropiane.

Skuadra bavareze e ka refuzuar pjesëmarrjen në Superligë dhe këtë e kanë konfirmuar edhe drejtuesit e klubit, Herbert Hainer e Karl-Rummenigge.