Sport

Shkëmbi i gëzohet pikëve të plota

 

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më shumë pikëve të plota të marra në udhëtim.

Të dielën, Ballkani fitoi në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas me rezultatin 2:0, me një gol të Ermal Krasniqit dhe një të Mirlind Dakut nga penalltia.