Sport

Juventusi monitoron Dembelen

Juventusi monitoron Dembelen
 

Juventusi nuk ka hequr dorë nga shërbimet e Ousmane Dembeles. Sulmuesi i krahut mund të largohet nga Barcelona në fund të sezonit.

Sulmuesi francez ka kontratë me katalonjasin deri në vitin 2022 dhe nuk ka pranuar ende vazhdimin e saj.