Sport

Imeri shënon dy gola, kualifikohet Servette

Imeri shënon dy gola, kualifikohet Servette
 

Kastriot Imeri hyri si zëvendësues te Servette në minutën e 71-të dhe shënoi dy gola deri në fundin e ndeshjes.

Servette fitoi në udhëtim te Vevey me rezultatin 4:2.