Sport

Salah lë të hapur mundësinë e largimit

Foto: Reuters
 

Mohamed Salah mund të largohet nga Liverpooli. Sulmuesi i krahut ka bërë të ditur se së ardhmes nuk i dihet, duke e lënë mundësinë e hapur drejt një largimi.

Sulmuesi egjiptian ka kontratë me kampionin anglez deri në vitin 2023 dhe nuk e ka vazhduar ende atë.