Sport

Hashani: Feronikeli ka nevojë për pikë, jo për lojë të bukur

 

Trajneri i futbollit, Erdin Hashani, mendon se Feronikelit aktualisht i duhen pikët e jo loja e bukur që po e proklamon trajnerin Klodian Duro.

Sipas tij, ndaj Dritës u dëmtuan te rasti i një penalltie të padhënë. Ai thekson se Feronikeli nuk duhet të merret me kritika, por të punojë dhe të arrijë rezultate në fushë.