Sport

Ademi dhe Kastrati kontribuuan në fitoren e Dinamo Zagrebit

Ademi dhe Kastrati kontribuuan në fitoren e Dinamo Zagrebit
 

Dinamo Zagrebi e ka mposhtur Rijekën me rezultat 2:0, në kuadër të javës së 24-t të Superligës së Kroaciës.

Titullar në fitoren e Dinamos ishte futbollisti shqiptar, Arijan Ademi, që luajti për 90 minuta dhe bari shiritin e kapitenit.