Sport

Messi, lojtari më i mirë i shkurtit në La Liga

Messi, lojtari më i mirë i shkurtit në La Liga
Foto: AP
 

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është shpallur lojtari më i mirë i muajit shkurt në La Liga.

Argjentinasi shënoi shtatë gola dhe dhuroi dy asistime në pesë paraqitje për “blaugranan” këtë muaj.